Oficjalny blog strony onlygoodmusic.pl. Najświeższe wiadomości ze świata muzyki. Premiery albumów, recenzje, wywiady, terminy koncertów, teledyski. Konsumujemy muzykę...

Konkursy

piątek, 20 września 2013

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez serwis muzyczny OnlyGoodMusic. Mamy dla Was najnowszy album projektu Paranoia Inducta. Aby wziąć udzial w losowaniu albumu "Maze Of Death" wysatrczy odpowiedzieć na jedno pytanie:

Jakiej narodowości jest Anthony Armageddon Destroyer, twórca projektu Paranoia Inducta?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać na adres onlygoodmusic@o2.pl. Prosimy o wpisanie w tytule e-maila hasła 'Konkurs: Paranoia Inducta' oraz o podanie w zawartości (prócz prawidłowej odpowiedzi) swojego nicka.

Spośród wszystkich osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi wylosujemy 1 egzemplarzy pięknie wydanego albumu "Maze Of Death".

Konkurs potrwa do 22 września  (do godziny 23.59).


Szczegóły i Regulamin konkursu11:56, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 stycznia 2013

Żywot recenzenta nieodzownie wiąże się z gromadzeniem najróżniejszych płyt. Rozszerzając idee recenzji jako, przybliżania czytelnikom muzyki, pragniemy podzielić się z Wami jej fizyczną postacią. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez serwis muzyczny OnlyGoodMusic. Mamy dla Was wydawnictwa z wyjątkową muzyką. Proponujemy Wam do wyboru trzy zestawy płyt:


Zestaw I (10x płyt)

Acces Denied - Touch Of Evil
As Night Falls - My Secret Place
Carrion - Sarita
Grimlord - Dolce Vita Sath-an as
Grimlord - V-Column
Korn - The Path Of Totality
Mirrordead - Reborn
Sventoyar - Our Strenght
Victorians - Aristocrats'Symphony - Revival

Vølven - Desiderium

Zestaw II (10x płyt)

Blank Space - Bad Trip
By Million Wires - Letters to the Absent
Echoe - Echoe
Fuka Lata - Saturn Melancholia

Grans - Meseya
Kali-Gula - Minotaur
Linkage - Another War
Marcelle Spirit - Marcelle Spirit
The Colonists - Emoticona

Venflon - Venflon

Zestaw III (7x płyt i 6 x kaset)

Astarium - On the Edge of Chasm
Goat Trone - Skrajne upodlenie!
Goat Trone - Wyrd
Hermitage - Hammer Of Purity
Hexenwald - Nordland Okkult Mysterium
Hexenwald/Todestriebe - Split
Inferius Torment - Your God Liar
Kabalah - Eternal Darkness
Midwynter - Four Seasons of Frost/ Into the Well of Wyrd
Sealed In Blood - Coemeterium
Sealed In Blood - Jesteś Na Zawsze Pomnikiem Dla Wszystkich Dusz Wyklętych Przez Życie

Sealed In Blood - Streams of the Boundless Elements
Symbiosis / Winterblood - Contemplando la Rotazione Degli Astri Attorno ad un Punto Immobile

Szczegóły konkursu

00:09, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 stycznia 2012

Styczniowe wydanie Magazynu Muzyków TopGuitar to jubileuszowy numer magazynu, w którym czytelnicy znajdą wyjątkowe atrakcje. Redaktor Naczelny TopGuitar Dariusz Domański z dumą otwiera jubileuszowy numer magazynu, podsumowując minione pięćdziesiąt numerów TopGuitar:

"Uwierzycie, że to już 50. numer TopGuitar? Dla miesięcznika to wiek dojrzały. Choroby wieku dziecięcego ma już za sobą, dorobiło się wiernego grona czytelników, stałego zespołu sprawdzonych autorów, szacunku wśród artystów i środowiska."

Z okazji jubileuszu Redakcja TopGuitar oraz wydawca magazynu International Music Press przygotowali dla czytelników TopGuitar mnóstwo interesujących konkursów. "Góra nagród na 50. numer TopGuitar" toczternaście gitarowych konkursów, w których czytelnicy TopGuitar mogą sprawdzić swą wiedzę z dziedziny muzyki gitarowej, a także wiedzę o magazynie TopGuitar.

Jubileusz to wspaniała okazja do świętowania, z tego też powodu do
konkursu dołączyło grono szacownych sponsorów: firmy Adam Hall, Ambit Music, Amtec, Arcade Audio, Athletic, Audiostacja, Box Electronics, FX Music, Gama, Gewa, Konsbud-Audio, Lauda Audio, Maczos Bass Shop, Mega Music, Music Dealer, P-Factor, Prusakowski, Roland Polska, Salony Riff, Sound Service, SoundTrade, Warwick oraz Yamaha.

O magazynie:
Miesięcznik TopGuitar to opiniotwórczy magazyn muzyków, adresowany do profesjonalnych gitarzystów i basistów oraz wszystkich miłośników gitary i muzyki gitarowej, wydawany drukiem od roku 2005. Redaktorem Naczelnym jest Dariusz Domański, gitarzysta i wykładowca, doktor sztuk muzycznych. W każdym numerze publikowane są najnowsze testy instrumentów i różnorodnego, dostępnego w Polsce sprzętu muzycznego, wywiady oraz oryginalne materiały na temat znanych artystów, recenzje płyt i relacje z imprez muzycznych, porady i warsztaty gitarowe oraz najświeższe wiadomości z kraju i zagranicy, związane z tematyką gitarową. Co miesiąc spośród kilkunastu testów dostępnego w Polsce sprzętu redakcja przyznaje wyróżnienia tym produktom, które w swojej kategorii odznaczają się wyjątkowymi walorami brzmieniowymi, użytkowymi i są szczególnie godne polecenia.

Strona Konkursu

15:14, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 grudnia 2011

W przygotowaniu jest trzeci numer Informatora Kultury Niezależnej - Hard ART, który ukaże się 1 lutego 2012 roku. Jednym z tematów numeru będzie podsumowanie roku 2011. W związku z tym Redaktorzy pisma wystosowali krótką informację:

Witaj! Przeprowadzamy sondę do HARD ART'u i związku z tym chciałbym abyś odpowiedział(a) na cztery proste pytania, które zamieszczam poniżej. Wyniki sondy zostaną opublikowane w trzecim numerze HARD ART, który ukaże się 1 lutego 2012 roku i podsumują obecny rok. Bylibyśmy bardzo wdzięczni i zaszczyceni jeśli udzielił(a)byś odpowiedzi na niżej postawione pytania. Na odpowiedzi czekamy do końca roku!! Odpowiedzi na pytania należy wysyłać na adres mejlowy: beastofprey@op.pl lub info@zoharum.com Wśród wszystkich uczestników tej sondy zostaną wybrane losowo 4 osoby, które otrzymają nagrodę:
miejsce 1: HARD ART 03 + trzy płyty CD
miejsce 2: HARD ART 03 + dwie płyty CD
miejsce 3: HARD ART 03 + jedna płyta CD
miejsce 4: HARD ART 03

Wyniki konkursu zostaną opublikowane, a nagrody wysłane po premierze trzeciego numeru HARD ART. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Twoją odpowiedź!


    Infamis & Dragos

Sonda dla HARD ART: (dotyczy sceny około industrialnej)

1. Proszę napisz w jednym/dwóch zdaniach jak oceniasz kondycję naszej polskiej sceny muzycznej?
2. Podaj trzy płyty polskiej produkcji/lub polskiego wykonawcy, które w Twojej ocenie są najlepszymi płytami roku 2011?
3. Podaj nazwy trzech ulubionych wykonawców/projektów lub zespołów z Polski, które cieszą się Twoim największym uznaniem.
4. Jakie było najlepsze wydarzenie muzyczne (koncert/festiwal) lub wystawa na której byłeś w 2011 roku?

WAŻNE!!!: po udzieleniu odpowiedzi należy podać swoje Imię, Nazwisko i Adres zamieszkania (ulicę, nr domu, lokalu, kod i miejscowość).

22:09, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 06 października 2011

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez projekt Accomplice Affair oraz serwis muzyczny OnlyGoodMusic.


Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Kto gościnnie wystąpił na nowej płycie Accomplice Affair "Cienie"?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać na adres onlygoodmusic@o2.pl. Prosimy o wpisanie w tytule e-maila hasła 'Konkurs: Accomplice Affair' oraz o podanie w zawartości (prócz prawidłowej odpowiedzi) swojego nicka.

Spośród wszystkich osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi wylosujemy 5 egzemplarzy albumu "Cienie".

Konkurs potrwa do 31 października.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem niniejszego konkursu pod nazwą 'Konkurs: Accomplice Affair'  jest  serwis muzyczny OnlyGoodMusic (określony w dalszej części regulaminu jako "Organizator").
2. Konkurs przeprowadzony będzie na stronach serwisu internetowego OnlyGoodMusic pod adresem http://onlygoodmusic.blox.pl w okresie od 6 października do 31 października 2011 r. (do godziny 23:59).
3. Uczestnictwo w Konkursie następuje poprzez przesłanie drogą elektroniczną na adres onlygoodmusic@o2.pl prawidłowych odpowiedzi.
4. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania.
a) w losowaniu biorą udział tylko e-maile z prawidłowymi odpowiedziami.
b) w przypadku kilkakrotnego przesłania odpowiedzi z identycznego konto e-mail, ważna będzie tylko ostatnia odpowiedź.
c) pod jeden adres domowy może trafić tylko jedna nagroda.
5. W puli nagród znajduje się 5 sztuk albumu "Cienie" projektu Accomplice Affair. 
6. Organizator opublikuje na łamach OnlyGoodMusic prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe oraz listę zwycięzców Konkursu do 5 listopada 2011 roku.
7. Aby otrzymać nagrody Zwycięzcy są zobowiązani przesłać za pomocą e-maila na adres onlygoodmusic@o2.pl swoje dane teleadresowe nie później niż 15 dni od daty opublikowania informacji o wygranej (zwycięzca zostanie również poinformowany drogą e-mailową), po przekroczeniu podanego terminu, nagroda przepada.
8. Po otrzymaniu wszystkich danych nagrody zostaną wysłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają zamianie na inne niż przewidziane w konkursie lub na ich równowartość pieniężną.
10. Uczestnicy Konkursu lub ich przedstawiciele ustawowi wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród.

(c) onlygoodmusic

12:30, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 12 września 2011

Novy zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania limitowana edycja krążka zespołu Vader.

Nagrodą w konkursie jest limitowana edycja płyty "The Best" zespołu VADER. Płyta została wydana wyłącznie na rynek japoński przez wytwórnie AVALON w 2004 roku. Krążek przeznaczony wylacznie dla artystów, nie trafił do sprzedaży w sklepach.

Płyta pochodzi z prywatnej kolekcji NOVY'ego. Jeśli zwycięzca sobie tego zażyczy, to istnieje możliwość umieszczenia na niej autografu NOVY'ego.

Aby wygrać w konkursie należy:
1. Potwierdzić swój udział w konkursie poprzez kliknięcie "Wezmę udział" w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/event.php?eid=270139839671109

2. Na swojej tablicy facebook wrzucić link do tego wydarzenia:
https://www.facebook.com/event.php?eid=270139839671109

3. Polubić NOVY - bass guitar na facebooku:
https://www.facebook.com/novybassman

Z pośród wszystkich osób, które wykonają te 3 kroki, 24 września (termin konkursu - od 10.09.2011 do 23.09.2011) zostanie wylosowany zwycięzca.

Weź udział

źródło: facebook.com/novybassman

Uwaga:

Powyższy konkurs nie jest sponsorowany, prowadzony, administrowany i związana z serwisem OnlyGoodMusic  w żaden sposób. Jako uczestnik rozumiesz że dostarczasz informacje tylko. organizatorowi konkursu.

14:40, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 września 2011
Brendan Perry kompozytor, wokalista i multiinstrumentalista, a przede wszystkim współzałożyciel formacji Dead Can Dance wystąpi na czterech koncertach w naszym kraju. Artysta odwiedzi kolejno Warszawę (9.09), Inowrocław (10.09), Szczecin (11.09) oraz Wrocław (12.09).

Przy okazji szczecińskiego koncertu, który jest częścią cyklu Zachodniopomorskie Morze Muzyki prowadzona jest akcja "Wygraj bilet na koncert Brendana Perrego".

Do rozlosowania jest 10 jednoosobowych biletów na koncert Brendana Perrego, 11.09.2011 w Hali Opery przy ul. Energetyków w Szczecinie.

Konkurs trwa do 7 września 2011(do godz.23.59).

Weź udział


źródło: koncerty.com
08:54, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 02 sierpnia 2011
Na stronach www.muzyka.gildia.pl odbywa się konkurs związany z grupą Lebowski. Nagrodami są 3 egzemplarze płyty CD "Cinematic", które dla czytelników Gildii ufundował zespół Lebowski.

Weź udział

źródło: muzyka.gildia.pl
22:19, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 czerwca 2011
Grupa Kali-Gula ogłasza konkurs na stworzenie okładki i motywu graficznego do najnowszego materiału, który posłuchać będzie można już w sierpniu tego roku.

Tematem przewodnim będą tytuły czterech piosenek, które znajdą się na tej właśnie EP-ce: "Mroczny Pasażer", "Minotaur", "Dik", "Bezsenny".

Pomysły przysyłajcie na maila kali-gula@o2.pl lub w jakikolwiek inny sposób.

Zwycięska praca zostanie oczywiście uwieczniona na okładce frontowej wraz z podpisem autora, a sam autor dostanie EXTRA NAGRODĘ - ale pod warunkiem, że ma ukończone 18 lat.

Szczegóły

źródło: Kali Gula
14:44, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 czerwca 2011
Na stronach serwisu Rockella.pl pojawił się konkurs w którym nagrodą jest debiutancki album grupy Lebowski "Cinematic".

Weź udział

źródło: rockella.pl
21:25, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 23 maja 2011
Zapraszam do wzięcia udziału w nowym konkursie dla blogerów Bloxa. Do wygrania cztery pojedyncze bilety na festiwal Burn Selector (3.06. – 4.06) w Krakowie!

Jak wygrać? To proste! Na swoim blogu umieść recenzję płyty wydanej w 2010 lub 2011 roku i otaguj ją wyrażeniem selector_festival.

Organizator czeka na recenzje do 29 maja.

źródło: blox.pl
22:55, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 maja 2011
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Hoarfrost oraz serwis muzyczny OnlyGoodMusic. Mamy dla Was wydawnictwa z wyjątkową muzyką Hoartfrost:

- album "Decline"
- album "Last Message... (Unknown)"
- album DVD "Last Message... (Unknown)" Live In EnniskillenAby wziąć udział w konkursie, należy:

 - odpowiedzieć na pytanie: "W jakim kraju i w którym roku powstał projekt Hoarfrost?"
 
Uwaga! Wśród tych wszystkich, którzy dodatkowo wykonają 4 poniższe kroki rozlosujemy DVD "Last Message... (Unknown) Live In Enniskillen":

1. polub stronę Hoarfrost na facebook'u
2. polub stronę Onlygoodmusic na facebook'u
3. umieść na swojej tablicy link do wydarzenia z konkursem
4. potwierdź swój udział w konkursie - klikając "Wezmę udział" w wydarzeniu

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać na adres onlygoodmusic@o2.pl. Prosimy o wpisanie w tytule e-maila hasła 'Konkurs: Hoarfrost' oraz o podanie w zawartości (prócz prawidłowej odpowiedzi) swojego nicka, link do profilu na portalu Facebook (w przypadku osób, które chcą wygrać koncert na DVD).

Konkurs potrwa do 31 Maja.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem niniejszego konkursu pod nazwą "Konkurs: Hoarfrost'  jest  serwis muzyczny OnlyGoodMusic (określony w dalszej części regulaminu jako "Organizator").
2. Konkurs przeprowadzony będzie na stronach serwisu internetowego OnlyGoodMusic pod adresem http://onlygoodmusic.blox.pl oraz na profilu facebook pod adresem: http://www.facebook.com/pages/OnlyGoodMusic/316492786422?v=wall w okresie od 16 maja do 31 maja 2011 r. (do godziny 23:30).
3. Aby uczestniczyć w Konkursie należy:
a). przesłać drogą elektroniczną na adres onlygoodmusic@o2.pl prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe - w przypadku chęci wygrania albumów "Decline" oraz "Last Message... (Unknown)",
b). spełnić warunek z punktu a)., oraz:
     - polubić stronę Hoarfrost na facebook'u
     - polubić stronę Onlygoodmusic na facebook'u
     - umieścić na swojej tablicy link do wydarzenia z konkursem
     - potwierdzić swój udział w konkursie - klikając "Wezmę udział" w wydarzeniu
 w przypadku chęci wygrania DVD "Last Message... (Unknown) Live In Enniskillen".
4. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania.
a). w losowaniu biorą udział tylko e-maile z prawidłowymi odpowiedziami.
b). w przypadku kilkakrotnego przesłania odpowiedzi z identycznego konto e-mail, ważna będzie tylko ostatnia odpowiedź.
c). w losowaniu DVD biorą udział tylko osoby, które spełniły warunki określone w pkt 3. a) i b) tego regulaminu.
5. Nagrodami w Konkursie są albumy projektu Hoarfrost:
a). "Decline"
b). "Last Message... (Unknown)"
c). DVD "Last Message... (Unknown) Live In Enniskillen"
6. Organizator opublikuje na łamach OnlyGoodMusic oraz profilu facebook prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe oraz listę zwycięzców Konkursu do 10 czerwca 2011 roku.
7. Aby otrzymać nagrody Zwycięzca jest zobowiązany przesłać za pomocą e-maila na adres onlygoodmusic@o2.pl swoje dane teleadresowe nie później niż 15 dni od daty opublikowania informacji o wygranej (zwycięzca zostanie również poinformowany drogą e-mailową), po przekroczeniu podanego terminu, nagroda przepada.
8. Po otrzymaniu wszystkich danych nagrody zostaną wysłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają zamianie na inne niż przewidziane w konkursie lub na ich równowartość pieniężną.
10. Uczestnicy Konkursu lub ich przedstawiciele ustawowi wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród.

(c) onlygoodmusic
01:40, brokenhope , Konkursy
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 09 maja 2011
Kaliski zespół Soundfear przygotował konkurs dla swoich fanów. Nagrodą w konkursie jest t-shirt zespołu. Aby wziąć udział w konkursie należy

1. Polubić stronę Soundfear na facebook'u:
https://www.facebook.com/pages/Soundfear/156664164352950
2. Umieścić na swojej tablicy link do wydarzenia z konkursem:
https://www.facebook.com/event.php?eid=146640485406420
3. Potwierdzić swój udział w konkursie - poprzez kliknięcie "Wezmę udział" w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/event.php?eid=146640485406420

Pamiętajcie, że aby sprawdzić czy dopełniliście warunków konkursu musicie udostępnić swoją tablicę. Z pośród wszystkich osób, które wykonają te 3 kroki zespół wylosuje jedną, która otrzyma nagrodę. Do wyboru wszystkie rozmiary oraz 2 warianty kolorystyczne.

Konkurs trwa do 23 maja (2 tygodnie) do godziny 23:30. Wyniki zostaną ogłoszone 24 maja na stronie facebook zespołu.

źródło: Szymon Siwiec

14:13, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 14 kwietnia 2011
Na stronach empik.com pojawił się konkurs, w którym można wygrać najnowszy album grupy Within Temptation. Wystarczy napisać krótki tekst, w którym będą użyje wszystkie 13 tytułów utworów z albumu "The Unforgiving". Tytuły mogą być użyte w oryginale bądź w polskim tłumaczeniu.

Konkurs potrwa do 20 kwietnia.

Weź udział

źródło: empic.com
23:33, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 marca 2011
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez formację Venflon oraz serwis muzyczny OnlyGoodMusic.Mamy dla Was debiutancki album grupy Venflon. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Na której z kolei demówce Venflon znalazł się utwór "Bożek"?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać na adres onlygoodmusic@o2.pl. Prosimy o wpisanie w tytule e-maila hasła 'Konkurs: Venflon' oraz o podanie w zawartości (prócz prawidłowej odpowiedzi) swojego nicka.

Konkurs potrwa do 31 marca.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem niniejszego konkursu pod nazwą "Konkurs: Venflon'  jest  serwis muzyczny OnlyGoodMusic (określony w dalszej części regulaminu jako "Organizator").
2. Konkurs przeprowadzony będzie na stronach serwisu internetowego OnlyGoodMusic pod adresem http://onlygoodmusic.blox.pl w okresie od 14 marca do 31 marca 2011 r. (do godziny 23:59).
3. Uczestnictwo w Konkursie następuje poprzez przesłanie drogą elektroniczną na adres onlygoodmusic@o2.pl prawidłowych odpowiedzi.
4. Zwycięzca Konkursu zostanie wyłoniony w drodze losowania.
a) w losowaniu biorą udział tylko e-maile z prawidłowymi odpowiedziami.
b) w przypadku kilkakrotnego przesłania odpowiedzi z identycznego konto e-mail, ważna będzie tylko ostatnia odpowiedź.
c) pod jeden adres domowy może trafić tylko jedna nagroda.
5. Nagrodą w Konkursie jest debiutancki album grupy Venflon
6. Organizator opublikuje na łamach OnlyGoodMusic prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe oraz listę zwycięzców Konkursu do 5 kwietnia 2011 roku.
7. Aby otrzymać nagrody Zwycięzca jest zobowiązany przesłać za pomocą e-maila na adres onlygoodmusic@o2.pl swoje dane teleadresowe nie później niż 15 dni od daty opublikowania informacji o wygranej (zwycięzca zostanie również poinformowany drogą e-mailową), po przekroczeniu podanego terminu, nagroda przepada.
8. Po otrzymaniu wszystkich danych nagrody zostaną wysłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają zamianie na inne niż przewidziane w konkursie lub na ich równowartość pieniężną.
10. Uczestnicy Konkursu lub ich przedstawiciele ustawowi wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród.

źródło: onlygoodmusic.blox.pl
00:02, brokenhope , Konkursy
Link Komentarze (1) »
czwartek, 25 listopada 2010
Serdecznie zapraszamy do konkursu organizowanego przez formację Mirrordead oraz serwis muzyczny OnlyGoodMusic.Mamy dla Was album "Memories Bring Pain" - debiut grupy Mirrordead. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Kiedy ukazał się debiutancki album grupy Mirrordead? (podaj dokładną datę)

Prawidłowe odpowiedzi przesyłajcie na adres onlygoodmusic@o2.pl. Prosimy o wpisanie w tytule e-maila hasła 'Konkurs: Mirrordead' oraz o podanie w zawartości (prócz prawidłowej odpowiedzi) swojego nicka.

Konkurs potrwa do 30 listopada.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem niniejszego konkursu pod nazwą "Konkurs: Mirrordead"  jest  serwis muzyczny OnlyGoodMusic (określony w dalszej części regulaminu jako "Organizator").
2. Konkurs przeprowadzony będzie na stronach serwisu internetowego OnlyGoodMusic pod adresem http://onlygoodmusic.blox.pl w okresie od 25 listopada do 30 listopada 2010 r. (do godziny 23:59).
3. Uczestnictwo w Konkursie następuje poprzez przesłanie drogą elektroniczną na adres onlygoodmusic@o2.pl prawidłowych odpowiedzi.
4. Zwycięzca Konkursu zostanie wyłoniony są w drodze losowania.
a) w losowaniu biorą udział tylko e-maile z prawidłowymi odpowiedziami.
b) w przypadku kilkakrotnego przesłania odpowiedzi z identycznego konto e-mail, ważna będzie tylko ostatnia odpowiedź.
c) pod jeden adres domowy może trafić tylko jedna nagroda.
5. Nagrodą w Konkursie jest album "Memories Bring Pain" grupy Mirrordead
a). uwaga: nośnik był używany kilkakrotnie podczas pisania recenzji.
6. Organizator opublikuje na łamach OnlyGoodMusic prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe oraz listę zwycięzców Konkursu do 5 grudnia 2010 roku.
7. Aby otrzymać nagrody Zwycięzca jest zobowiązany przesłać za pomocą e-maila na adres onlygoodmusic@o2.pl swoje dane teleadresowe nie później niż 15 dni od daty opublikowania informacji o wygranej (zwycięzca zostanie również poinformowany drogą e-mailową), po przekroczeniu podanego terminu, nagroda przepada.
8. Po otrzymaniu wszystkich danych nagrody zostaną wysłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają zamianie na inne niż przewidziane w konkursie lub na ich równowartość pieniężną.
10. Uczestnicy Konkursu lub ich przedstawiciele ustawowi wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród.

źródło: onlygoodmusic
.blox.pl
23:17, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 12 listopada 2010
Serwis darkplanet.pl organizuje konkurs, w którym nagrodami są pojedyncze wejściówki na zbliżające się koncerty grupy Apoptygma Berzerk.

Szczegóły

źródło: darkplanet.pl

22:14, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 lipca 2010
Na stronach serwisu rockmetal.pl odbywa się konkurs, w którym można wygrać karnet na Open Mind Festival (zagrają m.in. Epica, Riverside, The 69 Eyes). Wystarczy odpowiedzieć na 4 pytania.

Weź udział

Konkurs trwa do 29 lipca 2010 r.

źródło: rockmetal,pl

11:44, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 07 maja 2010
Jyrki 69 wokalista grupy The 69 Eyes zachęca wszystkich fanów formacji do tworzenia teledysków do utworu "Kiss Me Undead".

Szczegóły

źródło: nuclearblast.de
21:41, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 26 marca 2010
Na stronach serwisu rockmetal.pl organizowany jest konkurs w którym można wygrać najnowszy album grupy Katatonia.

Weź udział

źródło: rockmetal.pl
22:17, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 05 marca 2010
Polecamy konkurs ogłoszony na łamach darkplanet.pl. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncerty grupy Katatonia.

Aby stać się posiadaczem wejściówek wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: "W jakich utworach grup supportujących Katatonie na trasie, wokalnie udzielił się Jonas Renkse?".

Konkurs trwa do 20 marca.

Szczegóły


źródło: darkplanet.pl
23:58, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 11 lutego 2010
Serdecznie zapraszamy do konkursu organizowanego przez formację Tri State Corner oraz serwis muzyczny OnlyGoodMusic.
Mamy dla Was 5 krążków "Ela Na This" oraz gadżety z logo zespołu Tri State Corner. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytania:

1. Jaką legendarną grupę supportowała w Polsce formacja Tri State Corner?

2. Jaki unikatowy instrument możemy usłyszeć w utworach Tri State Corner?

Prawidłowe odpowiedzi przesyłajcie na adres onlygoodmusic@o2.pl. Prosimy o wpisanie w tytule e-maila hasła 'Konkurs: Tri State Corner' oraz o podanie w zawartości (prócz prawidłowej odpowiedzi) swojego nicka.

Konkurs potrwa do 11 marca.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem niniejszego konkursu pod nazwą "Konkurs: Tri State Corner"  jest  serwis muzyczny OnlyGoodMusic (określony w dalszej części regulaminu jako "Organizator").
2. Konkurs przeprowadzony będzie na stronach serwisu internetowego OnlyGoodMusic pod adresem http://onlygoodmusic.blox.pl w okresie od 11 lutego do 11 marca 2010 r. (do godziny 23:59).
3. Uczestnictwo w Konkursie następuje poprzez przesłanie drogą elektroniczną na adres onlygoodmusic@o2.pl prawidłowych odpowiedzi.
4. Zwycięzcy Konkursu wyłaniani są w drodze losowania.
a) w losowaniu biorą udział tylko e-maile z prawidłowymi odpowiedziami.
b) w przypadku kilkakrotnego przesłania odpowiedzi z identycznego konto e-mail, ważna będzie tylko ostatnia odpowiedź.
c) pod jeden adres domowy może trafić tylko jedna nagroda.
5. Nagrodami w Konkursie są płyty "Ela Na This" (sztuk 5) oraz gadżety z logo zespołu  ufundowane przez Tri State Corner.
6. Organizator opublikuje na łamach OnlyGoodMusic prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe oraz listę zwycięzców Konkursu do 15 marca 2010 roku.
7. Aby otrzymać nagrody Zwycięzcy są zobowiązany przesłać za pomocą e-maila na adres onlygoodmusic@o2.pl swoje dane teleadresowe nie później niż 15 dni od daty opublikowania informacji o wygranej (zwycięzcy zostaną również poinformowani drogą e-mailową), po przekroczeniu podanego terminu, nagroda przepada.
8. Po otrzymaniu wszystkich danych nagrody zostaną wysłane pocztą.
9. Nagrody nie podlegają zamianie na inne niż przewidziane w konkursie lub na ich równowartość pieniężną.
10. Uczestnicy Konkursu lub ich przedstawiciele ustawowi wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród.
11:30, brokenhope , Konkursy
Link Komentarze (3) »
piątek, 05 lutego 2010
Na stronach portalu DarkPlanet.pl można wygrać bilety na poznański koncert Daniela Cavanagh.

Aby wziąć udział w konkursie należy  wymienić nazwy innych projektów muzycznych, w których Daniel Cavanagh udzielał się w swojej dotychczasowej karierze.

Konkurs trwa  do czwartku - 8 lutego do północy.

Szczegóły

źródło: darkplanet.pl

22:54, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 31 stycznia 2010
Portal Darkplanet.pl wraz z Agencją Go-Ahead zorganizował konkurs, w którym można wygrać dwie podwójne wejściówki na występ Emilie Autumn (9 lutego 2010 roku).

Aby zdobyć bilety wystarczy podać dokładne miejsce i datę poprzednich odwiedzin Emilie Autumn w Polsce.

Konkurs trwa do 4 lutego do północy.

Weź udział

źródło: darkplanet.pl

17:32, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 19 stycznia 2010
Na stronach serwisu Nuta.pl można wziąć udział w konkursie w którym do wygrania są zaproszenia na koncert grupy The Gathering. Występ odbędzie się w krakowskim klubie "Loch Ness" 29 stycznia.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy odpowiedzieć na pytanie:

Z jakiego filmu została zaczerpnięta nazwa zespołu?

- Nieśmiertelny
- Nirwana
- Obcy

Weź udział

Konkurs trwa do 24 stycznia. Jego organizatorami są Metalmind oraz Portal Muzyczny Nuta.pl

źródło: nuta.pl
13:49, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
Archiwum