Oficjalny blog strony onlygoodmusic.pl. Najświeższe wiadomości ze świata muzyki. Premiery albumów, recenzje, wywiady, terminy koncertów, teledyski. Konsumujemy muzykę...
wtorek, 28 października 2014

theu Bisclaveret na "Theu Anagnosis" prezentuje muzykę toczoną podskórnie przez chorobotwórczy proces, gdzie główne motywy melodyczne roztapiają się w sieć dysonansów, ambientowych plam i klawiszowych pasaży - misternie skonstruowaną i przykuwającą uwagę słuchacza, choć niewątpliwie niosącą poczucie niepewności i zagrożenia.

Czytaj

21:25, brokenhope , Recenzje
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 27 października 2014

ColdwindNa całym świecie w jednym momencie ma miejsce około 1800 burz. W każdej sekundzie towarzyszy im około 100 wyładowań. Kompilacja "Cold Wind is the Promise of a Storm" to jedna, trwająca ponad dwie godziny burza, w której usłyszeć możemy dwadzieścia dosadnych wyładowań.

Brnąc dalej w meteorologiczną terminologię, nie jest to burza w szklance wody. Kompilacja kryje w sobie zarówno poznawczy jak i promocyjny charakter.

Czytaj


21:00, brokenhope , Recenzje
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 19 października 2014

Album "Hard Truckin' Rock" nie jest pozbawiony specyficznych elementów, jak melodyjność i dramatyczny nerw, czy prostota formalna. Nowe wydawnictwo Leash Eye zrodzone jest z imponującą swobodą twórczej inwencji.

Czytaj

20:50, brokenhope , Recenzje
Link Dodaj komentarz »
Archiwum