Oficjalny blog strony onlygoodmusic.pl. Najświeższe wiadomości ze świata muzyki. Premiery albumów, recenzje, wywiady, terminy koncertów, teledyski. Konsumujemy muzykę...
czwartek, 30 sierpnia 2007
Na 24 września zapowiadane jest wznowienie na terenie Zjednoczonego Królestwa płyty Within Temptation zatytułowanej "Mother Earth". Album, który miał pierwotnie premierę w 2000 roku, przyniósl zespołowi wielką sławę. Wznowienie wzbogacone zostanie o kilka utworów bonusowych. Będa to wersje koncertowe.

Oto pełna track lista albumu:

01. Mother Earth
02. Ice Queen
03. Our Farewell
04. Caged
05. The Promise
06. Never-Ending Story
07. Deceiver of Fools
08. Intro
09. Dark Wings
10. In Perfect Harmony
11. Deceiver Of Fools (live)*
12. Caged (live)*
13. Candles (live)*
14. Ice Queen (live)*

źródło:blabbermouth.net
22:59, brokenhope , Premiery
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 sierpnia 2007
"Tuomas Holopainen potwierdził mi, że piosenka "Bye Bye Beautiful", która znajdzie się na nowym albumie Nightwish, opowiada o byłej wokalistce tego zespołu.[Tuomas] opowiadał mi, że próbował wielokrotnie skontaktować się z Tarją Turunen, ale bezskutecznie. Ale nie traci nadziei, że w przyszłości, ich znajomość będzie kontynuowana" - słowa te pochodzą ze  strony internetowej, Dave Ling'a, brytyjskiego dziennikarza który spędził z muzykami Nightwish ostatnich kilka tygodni.
21:31, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 27 sierpnia 2007
W jednym z wywiadów Trent Reznor, lider Nine Inch Nails zabrał głos na temat reaktywacji The Smashing Pumpkins.

"Nigdy nie byłem wielkim fanem The Smashing Pumpkins, chociaż nie mam nic przeciwko Billy'emu. Wskrzeszanie jednak zespołu pod nazwą The Smashing Pumpkins, to zwyczajne? korporacyjne posunięcie."

źródło:cgm.pl
21:10, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 26 sierpnia 2007
The Cure odwołało swoją trasę po Ameryce Północnej. Powód? Brak czasu:

"Grafik jest tak napiety, że gdybyśmy chcieli pojechać w trasę, mielibyśmy tylko kilka tygodni na dokończenie podwójnego albumu" - oznajmił Robert Smith.

źródło:cgm.pl
22:21, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Była wokalistka Nightwish, Tarja Turunen ukończyła właśnie pracę na planie teledysku "I Walk Alone". Klip powstał w Berlinie i reżyserował go Jörn Heitmann.

źródło:blabbermouth.net
22:17, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 sierpnia 2007
"Amaranth" - singiel promujący nowy album Nightwish pokrył się złotem w Finlandii, już po dwóch dniach sprzedaży.

źródło:blabbermouth.net


22:06, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Anette Olzon w wywiadzie dla Tangra Mega Rock powiedziała,iż nadchodzący album Nightwish będzie najcięższym w dorobku zespołu.

Nowa wokalista ujawniła także m.in swoje inspiracje muzyczne oraz muzycznych idoli. Jako wzory wokalistek wymieniła m.in. :Simone Simons - Epica, a także Sharon den Adel z Within Temptation oraz co może wielu fanów Nightwish zniesmaczyć Celine Dion.

22:03, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Magazyn "Kerrang!" rozdał swoje tegoroczne nagrody. Gala odbyła 23 sierpnia 2007. Za ikonę "Kerrang!" uznał zespół Trenta Reznora - Nine Inch Nails.

źródło:kerrang.com
21:48, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 sierpnia 2007
Zobacz zwiastun nowego albumu grupy Nightwish.

Ecard "Dark Passion Play"
21:44, brokenhope , Trailery
Link Dodaj komentarz »
Na swojej oficjalnej stronie grupa Apocalyptica zamieściła specjalną wersję nowego singla "I'm Not Jesus". Zapraszamy do posłuchania:

1. I'm Not Jesus (audio)
2. Worlds Collide (audio)
3. S.O.S (Anything But Love) (Instrumental) (audio)
4. Burn (audio)


 
21:37, brokenhope , Słuchaj
Link Dodaj komentarz »
Manson.Pl - oficjalny polski fan club grupy Marilyn Manson oraz fani tegoż zespołu pragną wystosować petycję do agencji koncertowych, z prośbą o zorganizowanie występu zespołu w Polsce.

"Jesienią bieżącego roku swoją trasę po Europie rozpoczyna zespół Marilyn Manson. Niestety na chwilę obecną żadna z agencji organizujących koncerty muzyczne w Polsce nie postanowiła zaprosić tak popularnego zespołu jakim jest wspomniany Marilyn Manson. Jako że ostatni raz zespół gościł u nas w 2003 roku, wszyscy chcielibyśmy go ponownie zobaczyć w naszym kraju. W związku z tym oficjalny polski fanklub MANSONPL wystosował petycję do organizatora LIVE NATION w sprawie organizacji wspomnianego koncertu. Dlatego też potrzebujemy jak najwięcej podpisów na TAK, jeśli chcemy zobaczyć go na żywo. Im więcej głosów, tym większa szansa na to, że organizator postanowi zaprosić go do Polski".


Jeżeli chcesz aby Marilyn Manson zawitał do naszego kraju wypełnij petycję

21:30, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 sierpnia 2007
Trent Reznor zaprosił do współpracy, kilku znanych muzyków, którzy zajmą sie przygotowaniem autorskich wersji utworów z "Year Zero".GrupaThe Faint zajmie się kompozycją "Meet Your Master", Sam Fogarino (Interpol), przygotuje "The Good Soldier - Sam Fog Mix (Friend or Faux 001)" a Bill Laswell zmixuje kawałek "Vessel". Zespół Ladytron weźmie natomiast na warsztat dwa kolejne numery, które na płytę mają trafić jako "The Beginning Of The End (Ladytron J-Type Overdrive mix)" i "Capital G (Ladytron - Finite Climax mix)".

Z niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, iż swoje wersje utworów na "Y34RZ3R0R3M1X3D" przygotują, także Olof Dreijera z The Knife i Saul Williams. Nieoficjalnie mówi się też udziale perkusisty New Order, Stephena Morrisa i producentów Switcha i Paula Epwortha.

źródło:blabbermouth.net

21:56, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 sierpnia 2007
Grupa Within Temptation zagra specjalny koncert wraz z holenderską Metropole Orchestra.
Całe wydarzenie odbędzie się 07.02.2008 roku na Ahoy Stadium w Rotterdamie.

źródło:blabbermouth.net
21:45, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Na 22 pażdziernika zapowiadane jest nowe wydawnictwo grupy Opeth. "The Roundhouse Tapes" to dwupłytowy album zawierający zapis występu z londyńskiego Camden Roundhouse z 9 listopada 2006 roku.Track lista albumu:
CD1:

1. When
2. Ghost Of Perdition
3. Under The Weeping Moon
4. Bleak
5. Face Of Melinda
6. Thw Night And The Silent Water

CD2:

1. Windowpane
2. Blackwater Park
3. Demon of the Fall

źródło:blabbermouth.net
21:40, brokenhope , Premiery
Link Dodaj komentarz »
sobota, 18 sierpnia 2007
17 sierpnia 1982 roku dzięki wspólnym działaniom Sony i Philips światło dzienne ujrzała pierwsza płyta CD. Dwa miesiące później ukazała się pierwsza "komercyjna" wersja CD. Był nią album Abby, zatytułowany "The Visitors". Za album CD zapłacić trzeba było dzisiejszą równowartość pięciu tysięcy złotych. Przez ostatnich 25 lat, na całym świecie sprzedano ponad dwieście miliardów płyt.
"Y34RZ3R0R3M1X3D" taki tytuł nosić będzie nowe wydawnictwo z remixami utworów z "Year Zero" - ostatniego longplaya NiN. Album ma ukazać się jeszcze w tym roku.

źródło:nin.com
21:14, brokenhope , Premiery
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 14 sierpnia 2007
Blackmetalowa masakra z duszą i sercem - tymi słowami określają swój powrót muzycy legendarnej grupy Limbonic Art. Już 27 września światło dzienne ujrzy nowy krążek z 10 premierowymi utworami. Oto one:

1. "A Cosmic Funeral Of Memories"
2. "A Void Of Lifeless Dreams"
3. "Grace By Torments"
4. "Infernal Phantom Kingdom"
5. "Legacy Of Evil"
6. "Lycanthropic Tales"
7. "Nebulous Dawn"
8. "Seven Doors Of Death"
9. "Twilight Omen"
10. "Unleashed From Hell".

źródło:blabbermouth.net
21:57, brokenhope , Premiery
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 13 sierpnia 2007
Dziś odbyła się internetowa premiera nowego teledysku grupy Nightwish. "Amaranth" nakręcono w Los Angeles. Za jego reżyserię odpowiada Antti Jokinen.

Zobacz

22:31, brokenhope , Teledyski
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 sierpnia 2007
W jednym z wywiadów mroczni członkowie Cradle Of Filth przyznali, iż są wiernymi fanami serii Star Wars. Dani Filth , Charles Hedger oraz Dave Pybus kolekcjonują figurki, komiksy, filmy i wszystko co jest związane z gwiezdną sagą...

sobota, 11 sierpnia 2007
Limbonic Art umieścił w serwisie Myspace nowy utwór."Lycanthropic Tales" znajdzie się na nowej płycie zespołu.

Posłuchaj

23:26, brokenhope , Słuchaj
Link Dodaj komentarz »
Grupa Type 0 Negative ukończyła nagrywanie teledysku do utworu "September Sun". Teledysk jest w trakcie obróbki.

źródło:blabbermouth.net
22:35, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
piątek, 10 sierpnia 2007
Moonspell postanowił zaprezentować swoim fanom przedsmak nowego albumu. W serwisie Myspace grupa umieściła nową wersję utworu "Tenebrarum Oratorium (Andamento I/Erudit Compendyum)", który znajdzie się na krążku z nowymi wersjami starszych utworów grupy

Posłuchaj

22:05, brokenhope , Słuchaj
Link Dodaj komentarz »
Dani Filth, wokalista Cradle of Filth ukończył właśnie nagrania wokali do utworu "(She's) The Mother of Tears", którego kompozytorem jest Claudio Simonetti.
Utwór będzie motywem przewodnim nowego horroru Dario Argento, zatytułowanego "Mother of Tears: The Third Mother".

źródło:blabbermouth.net

22:02, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Jak zapowiedział management grupy Nightwish na 13 sierpnia (poniedziałek) planowana jest internetowa premiera nowego teledysku grupy. Na stronie Nuclear Blast Records będzie można obejrzeć teledysk do utworu "Amaranth".

źródło:blabbermouth.net


21:47, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
"End of an Era" ostatnie DVD zespołu Nightwish poryło się złotem w Szwajcarii. Oznacza to, iż krążek został sprzedany w liczbie 3000 kopii.

Przypominamy, iż wydawnictwo w pierwszym dniu sprzedaży osiagnęło status złotej płyty w Finlandii., co wiązało się ze sprzedażą 9000 sztuk DVD i 15000 kopii podwójnego CD z zapisem koncertu.21:44, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
Archiwum