Oficjalny blog strony onlygoodmusic.pl. Najświeższe wiadomości ze świata muzyki. Premiery albumów, recenzje, wywiady, terminy koncertów, teledyski. Konsumujemy muzykę...
piątek, 26 czerwca 2009
Według niepotwierdzonych informacji, na 17 września planowany jest koncert Lisy Gerard oraz Klausa Schulze. Duet ma pojawić się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Jak na razie jedynym wiarygodnym źródłem potwierdzającym tą informację jest wpis na oficjalnej stronie Klausa Schulze.

źródło: onet.pl

23:01, brokenhope , Koncerty
Link Dodaj komentarz »
"Bierz narkotyki i pij tylko wtedy, gdy jesteś szczęśliwy. Wtedy poczujesz się jeszcze lepiej." /Marilyn Manson/

źródło: onet.pl
22:56, brokenhope , Cytaty
Link Dodaj komentarz »
"Tak wiele jest podziałów na świecie, które powstały na podłożu wiary. Wszyscy jesteśmy stworzeni z krwi i kości, dlaczego więc jedne religie są lepsze od innych i czy jakikolwiek Bóg pozwalałby na niszczenie swego dzieła? Natłok tak zwanych wierzeń na całym świecie utwierdza mnie jedynie w przekonaniu, że religia to nic więcej, jak wymysł człowieka mający na celu wykorzystanie ludzkiego strachu przed śmiercią". /Nick Holmes, Paradise Lost/

źródło: onet.pl

22:54, brokenhope , Cytaty
Link Dodaj komentarz »
Organizatorzy Knock Out Festival podali  "rozkład jazdy" tegorocznej edycji festiwalu. Przypomnijmy, że 11 lipca zagrają Anathema i Apocalyptica. Oto godziny występów obu formacji:

21:10 - 22:10 - Anathema
22:40 - 24:00 - Apocalyptica

Pełny plan koncertów Knock Out Festival

źródło: interia.pl
22:44, brokenhope , Koncerty
Link Dodaj komentarz »
Podczas koncertu w Bukareszcie, który odbył się 22 czerwca tego roku, Tarja Turunen zaprezentowała swoją nową kompozycję zatytułowaną "If You Believe".

Zobacz

źródło: blabbermouth.net
22:37, brokenhope , Extra
Link Dodaj komentarz »
Dzień po występie Nine Inch Nails na poznańskim festiwalu Malta, Trent Reznor napisał na swoim profilu w serwisie Twitter.com słowa podziękowania dla polskiej publiczności.

"Nie miałem internetu w autobusie, ale.... DZIEKUJĘ, POLSKO. To było niesamowite."

My też dziękujemy...

źródło: twitter.com/Trent_reznor

22:25, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Grupa Nightwish pracuje nad swoim nowym albumem. Tuoams Holopainen, zapowiedział, że jeśli wszystko ułoży się po myśli zespołu to nowy album zespołu będzie spełnieniem jego największego, muzycznego marzenia.

Ósmy studyjny album Nightwish planowany jest na koniec 2010 roku.

źródło: rockmetal.pl

22:17, brokenhope , News
Link Komentarze (1) »
Pojawiły się informacje dotyczące nowego albumu grupy Paradise Lost. Krążek będzie nosił tytuł "Faith Divides Us Death Unites Us" i ma ukazać się we wrześniu 2009 roku. Na album ma trafić 10 nowych kompozycji, m.in. "First Light", "As Horizons End", "Faith Divides Us, Death Unites Us", "Frailty" i "My Last Regret".

Nowe wydawnictwo ma być ma charakteryzować się ciężkim brzmieniem.
  Jego wydawcą będzie wytwórnia Century Media.

źródło: rockmetal.pl, interia.pl
22:10, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 czerwca 2009
Fińska formacja The 69 Eyes umożliwiła swoim fanom odsłuchanie nowego utworu. Kompozycja "Dead Girls Are Easy" będzie pierwszym singlem promującym nowy album zespołu zatytułowany "Back In Blood". Album ukaże się w Europie 28 sierpnia pod szyldem Nuclear Blast Records.

Posłuchaj

źródło: blabbermouth.net
23:10, brokenhope , Słuchaj
Link Dodaj komentarz »
Marilyn Manson i Lady GaGa spotkali się w studio nagraniowym. Manson zaśpiewał w remiksie utworu "Love Game".

"GaGa doskonale wie, co robi. Jest bardzo inteligentna i w żaden sposób się nie sprzedaje. Jest doskonałą artystką, doskonałą wokalistką i potrafi się śmiać z tego, co robi. Dokładnie tak samo jak ja." - uważa Manson

Zobacz zdjęcia z sesji i posłuchaj remiksu

źródło: perezhilton.com, nuta.pl
, cgm.pl
23:08, brokenhope , Słuchaj
Link Dodaj komentarz »
Grupa Theatre Of Tragedy ujawniła tytuł swojego nowego wydawnictwa. Siódmy studyjny album formacji będzie nosił tytuł "Forever Is The World" o ukaże się w Europie 18 września nakładem wytwórni AFM Records.

Album nagrano w Oslo, w słynnym studio Room 13. Produkcją krążka zajął się  Alexander Møklebust. Na krążku znajdziemy między innymi kompozycje: "Frozen", "Deadland", "Illusions", "Hide And Seek", "Forever Is The World", "A Nine Days Wonder", "Hollow".

źródło: blabbermouth.net
23:00, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Na 28 sierpnia zaplanowana jest europejska premiera nowego studyjnego albumu fińskiej grupy The 69 Eyes. Producentem albumu "Back In Blood" jest Matt Hyde, a nagrań dokonano w Helsinkach i Los Angeles. Gościnnie na krążku zagra Ed Mundell, gitarzysta Monster Magnet.

Jak zapowiada sam zespół, nowe wydawnictwo ma być odejściem od tradycyjnego glam rocka. Nowy materiał ma być najmocniejszym w dyskografii The 69 Eyes.Zawartość krążka:

1. Back In Blood
2. We Own The Night
3. Dead N' Gone
4. The Good, The Bad & The Undead
5. Kiss Me Undead
6. Lips Of Blood
7. Dead Girls Are Easy
8. Night Watch
9. Some Kind Of Magick
10. Hunger
11. Suspiria Snow White
12. Eternal

źródło: blabbermouth.net
22:50, brokenhope , Premiery
Link Dodaj komentarz »
piątek, 12 czerwca 2009
Wokalistka grupy Within TemptationSharon den Adel urodziła swoje drugie dziecko, syna Robina Aidena. Chłopiec przyszedł na świat 1 czerwca, waży 2360 gramów, mierzy 46 centymetrów.  Szczęśliwa mama oraz dziecko czują się bardzo dobrze.To drugie dziecko Sharon i gitarzysty grupy Roberta Westerholt'a, trzy lata temu na świat przyszła ich córka Eva Luna.

źródło: blabbermouth.net, polish-temptation.com
00:09, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 11 czerwca 2009
Jak już informowaliśmy grupa The 69 Eyes zakończyła prace nad swoim nowym albumem. Krążek będzie zatytułowany "Back In Blood" i ukaże się w sierpniu.

Na płycie gościnnie pojawi się Ed Mundell, gitarzysta Monster Magnet.

źródło: nuta.pl
23:55, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Formacja Leaves' Eyes planuje wydać nową EP-kę zatytułowaną "My Destiny". Nowe wydawnictwo, które ukaże się pod szyldem Napalm Records jest niejako zapowiedzią trzeciego studyjnego albumu formacji zatytułowanego "Njord”, którego możemy spodziewać się 28 sierpnia tego roku.


Na mini-albumie znajdą się utwory:

1. My Destiny
2. The Battle Of Maldon (Non Album Track)
3. Scarborough Fair (Acoustic Version - Non Album Track)
4. Northbound
5. Nine Wave Maidens (Non Album Track)
6. My Destiny (Remix - Non Album Track)

Premiera:

22 lipca - Finlandia, Hiszpania
24 lipca - Szwajcaria, Szwecja, Francja, Włochy oraz kraje Beneluksu
27 lipca -  reszta Europy
28 lipca - Kanada
7 sierpnia - Niemcy, Austria
22 września - USA

źródło: interia.pl, leaveseyes.com

23:42, brokenhope , Premiery
Link Dodaj komentarz »
Pojawiła się informacja o tym, że Alec Empire supportować będzie polski koncert Nine Inch Nails. Alec Empire nazywany jest "królem Midasem techno undergroundu" oraz "cudownym dzieckiem niemieckiego techno".

Koncert Nine Inch Nails odbędzie się w ramach Festiwalu Malta 23 czerwca.

źródło: cgm.pl

23:26, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 09 czerwca 2009
"Byłem na jednym spotkaniu AA i poproszono mnie tam o autograf. Odpuściłem sobie. Uważam, że powinieneś być w stanie przyjść tam pod jakąś przykrywką i powiedzieć, że jesteś alkoholikiem, na dodatek anonimowym. To prawdziwy alkoholizm. Mówili mi, że w tę chorobę popada się wówczas, gdy pije się, rujnuje swoje życie i ma się tego świadomość, a mimo to nadal się to robi. Cóż, w takim wypadku zrujnowałem swoje życie zanim zacząłem pić!"/Marilyn Manson/

źródło: cgm.pl
23:11, brokenhope , Cytaty
Link Dodaj komentarz »
sobota, 06 czerwca 2009
Grupa Katatonia w czerwcu rozpoczyna prace nad ósmym studyjnym albumem.  O efektach nagrań będziemy mogli na bieżąco poczytać w specjalnym blogu, jaki pojawi się na stronie zespołu. Według zapowiedzi muzyków Katatonii zawartość nowego wydawnictwa mocniejsza i bardziej zróżnicowana od tego, co grupa zaprezentowała do tej pory.

Wydawnictwo o nieznanym jak dotąd tytule zapowiadane jest na koniec października tego roku i ukaże się nakładem wytwórni Peaceville.

źródło: blabbermouth.net, rockmetal.pl

22:07, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 04 czerwca 2009
Ostatni jak dotąd album grupy Metallica, "Death Magnetic" uzyskał status podwójnej platyny w Niemczech. Oznacza to sprzedaż rzędu 400,000 egzemplarzy. W pierwszym tygodniu sprzedaży album w Niemczech rozszedł się w nakładzie 150,000 kopii.
Album "Death Magnetic" na całym świecie sprzedał się w ilości  4.057.500 sztuk (dane szacunkowe).

źródło: deathmagnetic.pl, worldwidealbums.net

23:31, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
"Widząc go teraz [Marilyna Mansona], zdaję sobie sprawę, jak narkotyki i alkohol zawładnęły jego życiem i zrobiły z niego odurzonego klauna. To złośliwy gość, który każdemu wejdzie na głowę, byle tylko dopiąć swego i przekroczyć granice przyzwoitości." /Trent Reznor, Nine Inch Nails/

źródło: cgm.pl

23:09, brokenhope , Cytaty
Link Dodaj komentarz »
Grupa Finntroll pracuje nad materiałem na kolejny album. Jak zapowiedział klawiszowiec grupy - Henri Sorvaliego, na krążku znajdzie się prawdopodobnie dziewięć kawałków, które mają być najlepszą muzyką, jaką zespół do tej pory nagrał.  Nowe utwory mają się cechować sporą różnorodnością, ale jednocześnie mieć bardzo ciężkie aranżacje.

źródło: rockmetal.pl

22:56, brokenhope , News
Link Komentarze (1) »
Archiwum