Oficjalny blog strony onlygoodmusic.pl. Najświeższe wiadomości ze świata muzyki. Premiery albumów, recenzje, wywiady, terminy koncertów, teledyski. Konsumujemy muzykę...
sobota, 30 czerwca 2007
Portal Rumor.pl przygotowal dla swoich czytelników konkurs. Jeżeli wiesz coś niecoś o grupie Marilyn Manson koniecznie odwiedź strony portalu. Oto pytanie konkursowe: Jak naprawdę nazywa się Marilyn Manson?

Konkurs trwa do 13 lipca, dla 9 szczęśliwców przygotowano nowy album Marilyn Manson zatytułowany "Eat Me Drink Me".

Weź udział
17:08, brokenhope , Konkursy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 29 czerwca 2007
"Przygotowaliśmy się na najgorsze. Byliśmy bardzo rozczarowani, kiedy świat się nie skończył. Upiliśmy się absyntem i odpaliliśmy fajerwerki. Od tamtego dnia nie piję absyntu".

Tymi słowami Marilyn Manson opisuje noc sylwestrową na przełomie 1999/2000 roku, która spędził we Francji. Towarzystwa kontrowersyjnemu muzykowi dotrzymywał Johnny Depp.

źródło:cgm.pl
22:35, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Podczas pobytu w Kolonii, Marilyn Manson zapragnął zwiedzić słynną katedrę. Niestety odmówiono mu wstepu do tej najstarszej katedry w Niemczech.

"Niestety nie wpuścili mnie, prawdopodobnie dlatego że miałem szminkę na ustach." skwitował muzyk.

źródło:blabbermouth.net
22:30, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 czerwca 2007
Epica pozwoliła zapoznać się z próbka nowego utworu, który znajdzie się na najnowszym albumie zespołu. Zaglądnijcie na ich profil Myspace, by posłuchac fragmentu "Menace of Vanity".

Posłuchaj
21:12, brokenhope , Słuchaj
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 czerwca 2007
Szwed Roger Tullgren, jest pierwszą osobą na świecie, która otrzymuje od państwa pomoc socialną z powodu uzależnienia od muzyki metalowej.

Państwo uznało jego uzależnienie od słuchania muzyki metalowej za ułomność przeszkadzającą w normalnej pracy. Należy mu się więc pomoc socjalna, dlatego otrzymuje on równowartość 365 zł tygodniowo.

Sam główny "poszkodowany" utrzymuje,że jego uzależnienei rozpoczęło się od sięgnięcia po album Black Sabbath.


źródło: blabbermouth.net
poniedziałek, 25 czerwca 2007
W połowie października, na dwa koncerty do naszego kraju zawita grupa Theatre Of Tragedy. Zespół zagra 12 października w krakowskim klubie "Studio" i dzień później w Warszawie w klubie "Progresja". koncerty odbędą się w ramach trasy promującej nowy album zespołu, nad którego kształtem prace dopiero rozpoczęto.
21:36, brokenhope , Koncerty
Link Dodaj komentarz »
Dowodzony przez Roberta Smitha zespół The Cure pracuje nad nowym albumem. Wydawnictwo ma ujrzeć światło dzienne jesienią.

źródło:nuta.pl

21:31, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Grupa Tiamat znalazła się w szerega renomowanej wytwórni Nuclear Blast. Pod skrzydłami nowej wytwórni, ma powstać nowy album zespołu.

źródło:nuclearblast.de
21:25, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 24 czerwca 2007
Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia o przystąpieniu zespołu Metallica do grona artystów, którzy zagrają na Live Earth. Okazało się, że to Lars Ulrich namówił pozostałych członków formacji Metallica do udziału w tym szczytnym przedsięwzięciu.

"Kocham moich synów i chcę, żeby naprawdę odziedziczyli Ziemię! Wszyscy czekamy, aż przyszłe pokolenia rozwiążą nasze problemy: wymyślą bardziej ekologiczne technologie, zapłacą cenę za nasze błędy? Ja chcę, żeby te zmiany rozpoczęły się już teraz. Chcę, żeby politycy zmieniali prawo i wprowadzali zmiany. W przeciwnym razie świat nie będzie dla moich synów bezpieczny "- tymi słowy uzasadnia swój wybór perkusista grupy Metallica.

źródło:onet.pl
21:26, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 21 czerwca 2007
Po gwałtownych reakcjach krajowego i zagranicznego świata muzyki przyszedł czas na czyny. Powstaje petycja przeciwko planom stworzenia "Czarnej Listy Nowaka", która ma zawierać nazwy zespołów uznanych za 'satanistyczne'.
Pod petycją podpisały się już m.in grupy Behemoth i Vader.

Oto treść petycji:

Brak zgody na cenzurowanie muzyki i utworzenie czarnej listy zespołów oraz zakaz ich koncertów...

Do:
Rzecznik Praw Obywatelskich
Sz. Pan Dr Janusz Kochanowski
Aleja Solidarności 77
(+ 48 22) 55 17 700
rzecznik@rpo.gov.plPan Ryszard Nowak z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami ogłosił niedawno rozpoczęcie prac nad tzw. "Czarną listą zespołów muzycznych". Lista ta ma być tajna i ma zostać przekazana władzom które dzięki niej mogłyby ograniczać działalność muzyczną i dostęp publiczności do wytworzonych przez te zespoły dóbr kultury.

www.serwisy.gazeta.pl/metro/1,75931,4223376.html

Stworzenie takiej listy złamałoby co najmniej kilka artykułów zawartych w:

Konstytucji RP:

"Art. 53.
1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
2. Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują.

Art. 54.
1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

Art. 73.
Każdemu zapewnia się wolność twórczości artystycznej, badań naukowych oraz ogłaszania ich wyników, wolność nauczania, a także wolność korzystania z dóbr kultury.

Art. 53.
7. Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania."

i Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka (której Polska jest sygnatariuszem):

"WSTĘP :
Zważywszy, że uznanie przyrodzonej godności oraz równych i niezbywalnych praw wszystkich członków wspólnoty ludzkiej jest podstawą wolności, sprawiedliwości i pokoju na świecie, (...)

zważywszy, że jest istotne, aby prawa człowieka były chronione przez przepisy prawa, tak, aby człowiek nie musiał, doprowadzony do ostateczności, uciekać się do buntu przeciw tyranii i uciskowi, (...)

zważywszy, że Państwa Członkowskie zobowiązały się (...) do zapewnienia powszechnego poszanowania i przestrzegania praw człowieka oraz podstawowych wolności,

Zgromadzenie Ogólne ogłasza uroczyście niniejszą Powszechna Deklarację Praw Człowieka jako wspólny cel dla wszystkich ludów i narodów, aby każda jednostka i każdy organ społeczeństwa, (...) dążyły (...) do coraz pełniejszego poszanowania tych praw i wolności, i aby zapewniły poprzez stopniowe kroki o zasięgu krajowym i międzynarodowym ich powszechne i skuteczne uznanie i poszanowanie (...) .

Artykuł 2
Każdy człowiek jest uprawniony do korzystania z wszystkich praw i wolności wyłożonych w niniejszej Deklaracji, bez względu na różnice rasy, koloru skóry, płci, języka, religii, poglądów politycznych lub innych przekonań, narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiekolwiek inne różnice. (...)

Artykuł 7
Wszyscy są równi wobec prawa i są uprawnieni, bez jakiejkolwiek dyskryminacji, do jednakowej ochrony prawnej. Wszyscy są uprawnieni do jednakowej ochrony przed jakąkolwiek dyskryminacją, będącą pogwałceniem niniejszej Deklaracji, i przed jakimkolwiek podżeganiem do takiej dyskryminacji.

Artykuł 10
Każdy człowiek przy rozstrzyganiu o jego prawach i zobowiązaniach lub o skierowaniu przeciwko niemu oskarżenia o przestępstwo jest uprawniony na warunkach całkowitej równości do sprawiedliwego i publicznego wysłuchania przez niezależny i bezstronny sąd.

Artykuł 12
Nikt nie może być poddany arbitralnemu ingerowaniu w jego życie prywatne, rodzinne, domowe lub korespondencję ani też atakom na jego honor i dobre imię. Każdy człowiek ma prawo do ochrony prawnej przeciwko takim ingerencjom i atakom.

Artykuł 18
Każdy człowiek ma prawo do wolności myśli, sumienia i religii; prawo to obejmuje wolność zmiany religii lub wiary oraz wolność głoszenia swej religii lub wiary, bądź indywidualnie, bądź wespół z innymi ludźmi, publicznie lub prywatnie poprzez nauczanie, praktykowanie, uprawianie kultu i praktyk religijnych.

Artykuł 19
Każdy człowiek ma prawo do wolności poglądów i swobodnego ich wyrażania; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnych poglądów, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i idei wszelkimi środkami, bez względu na granice.

Artykuł 27
1. Każdy człowiek ma prawo do swobodnego uczestniczenia w życiu kulturalnym społeczeństwa, do korzystania ze sztuki,(...) ."

------------------------------

Tę NIELEGALNĄ i BEZPRAWNĄ listę tworzy osoba, której wiarygodność, fachowość, niezawisłość i bezstronność pozostawiają – delikatnie mówiąc – wiele do życzenia.

Serwis opoka umieścił już na ten temat oświadczenie:

www.opoka.org.pl/biblioteka/V/VS/oswiadczenie_osr_29082006.html

Także serwis www.ateista.org opublikował listę "dokonań" i sposoby działania Pana Nowaka:

www.ateista.org/?p=131


Skoro żyjemy w państwie demokratycznym i praworządnym, niech urzędy i instytucje spełniają swoją rolę, stojąc na straży prawa i przestrzegając go, a nie przekraczają swoje kompetencje łamiąc prawo i szkodząc w ten sposób obywatelom oraz wizerunkowi Polski na świecie.

NIE - dla czarnej listy i dla jakiejkolwiek próby dzielenia obywateli na lepszych, stojących poza prawem i gorszych, którzy są
bezprawnie piętnowani i szykanowani,

NIE - dla łamania praw obywatelskich,

NIE - dla cenzury ograniczającej wolność,

NIE - dla działań Ryszarda Nowaka i Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami.


Korzyści są oczywiste:

- Wolność słowa
- Ukrócenie pseudo-działalnosci przeciwko sektom
- Pokazywanie prawdy zamiast mylącego obrazu działalności zespołów muzycznych, grup religijnych i innych przeciwko
którym Pan Ryszard Nowak i wiele innych organizacji kieruje bezpodstawne oskarżenia.


Z góry dziękujemy za rozpatrzenie tej sprawy i oczekujemy na odpowiedź.

Zachęcamy do wypełnienia i wysłania petycji. Oczywiście jeśli chcesz jeszcze by w naszym kraju jakieś podstawowe zasady i prawa obywatelskie były przestrzegane...

Pełna treść petycji


22:51, brokenhope , News
Link Komentarze (2) »
Fernanda Ribeiro - lider Moonspell potwierdził, iż zespół rozpoczyna przygotowania do nagrania następcy "Memorial". Muzycy mają wejść do Woodhouse Studios z Waldemarem Sorychtą w roli producenta jeszcze przed końcem 2007 roku.

Jednocześnie już w lipcu grupa udaje się do studia by zarejestrować nowe wersje starych utworów.
W duńskim Antfarm Studios pod okiem Tue Madsenema odświeżeniu poddane zostaną kompozycje z płyty "Under The Moonspell" (1994), dema "Anno Satanae" oraz utwór "Serpent Angel". Utwory mają zyskać zupełnie zmienione aranżacje. Premiera Płyty zaplanowana jest przez wytwórnię SPV na jesień.

Szczegóły płyty:
1. Halla alle halla al rabka halla
2. Tenebrarum Oratorium
3. Interludium/Incantatum Oequinoctum
4. Tenebrarum Oratorium
5. Opus Diabolicum
6. Chorai Lusitânia!
7. Intro
8. Goat On Fire
9. Ancient Winter Goddess
10. Wolves From The Fog
11. Outro
12. Serpent Angel


źródło:blabbermouth.net
22:31, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 18 czerwca 2007
Wszystko wskazuje na to, że najnowszy album grupy Nightwish zatytułowany "Dark Passion Play" będzie najdroższym albumem w historii Finlandii. Realizacja albumu, bez nakładów na marketing i promocję pochłonie 500,000 euro [670,000 $]. Znaczną część wymienionej kwoty pochłoną nagrania partii symfonicznych w angielskim Abbey Road.

Pod okiem Antti Jokinen'a w Los Angeles powstały dwa teledyski do singli, które będą promować album. Koszt ich powstania to kolejne 270,000 euro [362,000 $].

Zatem łączne nakłady na
"Dark Passion Play" jakie poniosła wytwórnia Nuclear Blast sięgają 800,000 euro [1.072,000 $].

źródło:blabbermouth.net
22:26, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
sobota, 16 czerwca 2007
Kolejna raczej multimedialna ciekawostka. Zastanawiałeś się kiedyś nad treścią hitu Nightwish zatytułowanego "Wishmaster"?

Pomożemy Ci obrazowo spojrzeć na tą pieśń:
"While Your Lips Are Still Red" to nie 100% Nightwish. Napisał go lider zespołu Tuomas Holopainen, zaspiewał Marco Hietala (basista Nightwish), na perkusji zagrał Nightwishowski pałker Jukka "Julius" Nevalainen. Utwór powstał na potrzeby finskiego filmu "Lieksa!", ponadto trafi na strone B singla "Amaranth"Uwagi: w teledysku w rolach głównych wystapili Jenni Banerjee, Peter Franzen oraz Samuli Vauramo, a także muzycy Nightwish.
22:11, brokenhope , Teledyski
Link Dodaj komentarz »
Stało się. Angielskie tłumaczenie artykułu Michała Stangreta z "Metro" (13.06.2007) pojawiło się na wielu serwisach muzycznych i wywołało wielką konsternację. Z komentarzy ludzi z całego świata możemy się dowiedzieć, że Polska jest krajem policyjnym, w którym take prawa jak wolność słowa, czy swobodne podejmowanie decyzji jest nadal niemożliwe. Pojawiają sie złośliwe uwagi np: "jak to Behemoth zakazany w swojej Ojczyźnie?, niech się cieszą,że Gorgoroth nie jest z Polski"; " Co się stało z wolnością słowa? Jestem pewien, że Polska będzie zachwycona gdy Gorgoroth zagra u nich więcej koncertów".

Pojawiają się też poważniejsze słowa: "Oto demokracja...z Polski". Na naszych władzach nie zostawia się suchej nitki określając ich :"
these totalitarian bastards are far too narrow minded and bigotic." Kilka komentujących osób zastanawia się czy nie jest to początek łamania praw człowieka i swobód obywatelskich w Polsce?

Ktoś wysunął propozycję koncertu :"
Live 8 against Poland's totalitarianism catholicism" którego line up miałyby stanowić zespoły: Gorgoroth, Dark Funeral, Naglfar, Kat, Marilyn Manson , Behemoth.

Wyżej wymienione opinie to tylko część reakcji jakie można przeczytać na forach dyskusyjnych i serwisach (min.blabbermouth.net). Nie są one odmienne od reakcji najbardziej zainteresowanych, czyli Polaków. Czy w Polsce naprawdę nie ma już sekt? Nie bronię żadnego z zespołów, który może znaleźć się na liście, jednak wszyscy wiedzą, że to co zakazane bardziej kusi. Sam wielki rozgłos jaki powoduje Pan Nowak, może mieć już bardziej negatywne skutki niż koncert każdego z zakazanych zespołów. Norwegia się już nauczyła, przy okazji procesu lidera Burzum.

Przykre to, ale czego się spodziewać, miejmy tylko nadzieję, że na listę trafią naprawdę "złe" zespoły, a jej powstanie nie będzie zaczątkiem zakazania wszelkich metalowych koncertów.

cytatyza:blabbermouth.net
21:38, brokenhope , News
Link Komentarze (1) »
piątek, 15 czerwca 2007
Joey Jordison, etatowy perkusista Slipknot występując z Korn na angielskim Download Festiwal ustanowił rekord. Jordison zapisze się w annałach muzycznej historii jako pierwszy muzyk, który wystąpił pięciokrotnie na festiwalu z czterema różnymi zespołami. A było to tak:
1. 2002 r. występ z Murderdolls,
2. 2004 i 2005 r. występ ze Slipknot,
3. 2006 r.gościnnie podczas występu grupy Metallica
4. 2007 r. występ z Korn.

Gratulujemy.

źródło:blabbermouth.net
21:33, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Grupa HIM przygotowuje się do realizacji teledysku do utworu "Passion's Killing Floor". Już za kilka dni w Los Angeles, pod czujnym okiem Meiert'a Avis'a grupa rozpocznie zdjęcia. Zespół zwrócił się z prośbą do wszystkich fanek. Poszukiwana jest osoba o miłej aparycji, która zagra główną role kobiecą w clipie.

"Passion's Killing Floor" znajdzie się na nadchodzącym albumie grupy zatytułowanym "Venus Doom", a także pojawi się na soundtracku do filmu "Transformers".

źródło:blabbermouth.net
21:25, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 14 czerwca 2007
Najnowszy album Marilyn Manson "Eat Me Drink Me" ma juz za soba pierwszy tydzień sprzedaży. Sprawdziły się szacunki wydane na podstaawie cząstkowych danych. Album w pierwszym tygodniu sprzedaży w USA nabyło 88,000 osób, co dało 8 pozycje na liście The Billboard 200. jest to wynik znacznie gorszy od tego jaki uzyskał poprzedni album "The Golden Age of Grotesque", który depiutował na szczycie listy z wynikiem 118,000. Czy to wynik szerzącego się piractwa, czy spadek formy?

Pozycje na innych listach:

Australia: 9
Finlandia: 23
Francje: 5
Niemcy: 5
Włochy: #7
Japonia: #7
Szwecja: #10
UK: #8
USA: #8

źródło:blabbermouth.net
22:15, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Najnowszy album grupy Nightwish zatytułowany bedzie "Dark Passion Play" i ukaże się 28 września nakładem wytwórni Nuclear Blast Records.

Na albumie znajdziemy:
1. The Poet And The Pendulum
2. Bye Bye Beautiful
3. Amaranth
4. Cadence Of Her Last Breath
5. Master Passion Greed
6. Eva
7. Sahara
8. Whoever Brings The Night
9. For The Heart I Once Had
10. The Islander
11. Last Of The Wilds
12. 7 Days To The Wolves
13. Meadows Of Heaven

Na 24 sierpnia zapowiadany jest singiel. Utworem promującym będzie "
Amaranth".źródło:nightwish.com
21:54, brokenhope , Premiery
Link Dodaj komentarz »
środa, 13 czerwca 2007
Zespół Epica zamieścił w sieci zdjęcie okładki, jaka zdobić będzie nowy album "The Divine Conspiracy".źródło:epica.nl
22:18, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
Ryszard Nowak, szef Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami (OKOpS), który zasłynął ostatnio walką "na miecze" z zespołem Moonspell znów wkracza do akcji. Po ostatniej bitwie, na którą wytoczył mocno zreaktualizowane, bo aż o dekadę dane o grupie Moonspell postanowił zaatakować kompleksowo.
Na miesiąc lipiec zapowiada publikację raportu: "Rockowe zespoły satanistyczne w Polsce". Owo wydawnictwo ma zawierać prócz listy zespołów stanowiących zagrożenie dla młodzieży polskiej także festiwale, które - zdaniem Nowaka - szerzą kult szatana[dobrze,że nie dłużą] są to "Black Metal Festival" i "Mystic Festival". Raport bedzie zawierał czarna listę 80 zespołów min. Morbid Angel, Kat, Behemoth, Besatt, Hate, Non Opus Dei, Thunderbolt, Wolftribe, Hell Born, Burzum, Dark Funeral, Dimmu Borgir i Moonspell.
Raport trafi do policjantów, sędziów, prokuratorów i księży w całej Polsce. Ma to utrudnić koncertowanie grupom. Nowak liczy na to, że uda im się oskarżyć muzyków o szerzenie nienawiści.

Do dziś krąży w internecie "czarna lista" pewnej toruńskiej rozgłośni dalekiego rażenia, zawierająca nazwy zespołów, których nie wolno "prawdziwemu katolikowi" słuchać. Pamiętacie ją? Były tam wszystkie grupy rockowe z Budką Suflera na czele... Czyżby powtórka z rozrywki? A może pan Nowak bierze przykład z organizacji zza Oceanu, które lubią narobić wokół siebie szumu, pikietując jakiś koncert, by więcej datków zebrać...

Sekta to zło, fakt, głupota ludzka jest wszędzie to też fakt, ale utożsamianie wszystkich zespołów grających cięższą odmianę rocka z satanizmem to przesada...

Opracowanie własne na podstawie doniesień PAP
21:56, brokenhope , News
Link Komentarze (13) »
wtorek, 12 czerwca 2007
Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów "starej" Sepultury. Po 10 latach "rozłąki" Max oraz Igor Cavalera rozpoczynają wspólny, nowy projekt muzyczny. Szczegóły wkrótce.

źródło:blabbermouth.net
21:28, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 11 czerwca 2007
Grupa The Gathering rozpoczyna poszukiwania nowej wokalistki. wszystkie zainteresowane Panie mogą przesłać krótkie muzyczne CV oraz jeden lub dwa utwory w formacie mp3 ze swoim nagraniem na adres audition@gathering.nl.

Ciekawostka jest fakt, że nowym głosem The Gathering nie koniecznie musi być kobieta. panowie także mogą próbować swych sił.

źródło:gathering.nl
21:56, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 czerwca 2007
Wiele emocji i spekulacji wywołała wypowiedź Roberta Trujillo, "przyszywanego" basisty grupy Metallica dotycząca nowego albumu zespołu.

"Ta płyta będzie dynamiczna, ciężka i co pewnie wielu ucieszy ponownie z solówkami. Moim zdaniem, charakterem przypomina krążek "Master Of Puppets", z kolei melodycznie nawiązuje do "czarnego" albumu"
- zdradził Trujillo w wywiadzie dla greckiego pisma "Rock Hard".

Na forach internetowych można przeczytać o mieszanych reakcjach na tą zapowiedź. Wielu fanów czeka z niecierpliwością na nowy krążek, zapowiadany jako odrodzenie Metallicy. Sporo osób uważa to za kolejny chwyt marketingowy, wszak takie zapowiedzi przywoływane były przed kilkoma kolejnymi albumami. Tradycyjnie czas pokaże...

źródło:cgm.pl


22:13, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
"Czuję się zażenowany tym, że jestem kim jestem, bo ci ludzie nagrywają naprawdę smutną, żałosną wersję tego, co ja do tej pory stworzyłem. Jeśli chcą się ze mną identyfikować, proszę bardzo, oto żyletka. Zadzwońcie do mnie, kiedy skończycie i wtedy porozmawiamy..."

Tymi słowami Marilyn Manson skrytykował poczynania grupy My Chemical Romance. Muzyk uważa, że My Chemical Romance próbuje odnieść sukces nieudolnie naśladując jego twórczość.

Artysta przyznał, że nagranie "Mutilation Is The Most Sincere Form Of Flattery" z najnowszego albumu "Eat Me, Drink Me", jest właściwie atakiem skierowanym w
Gerarda Wayow'a - wokalistę My Chemical. (Manson wielokrotnie śpiewa:"Fuck you, fuck you").

W sporze napewno nie chodzi o muzykę. Zapewne Manson ma za złe to, że My Chemical Romance wykorzystuje sprawdzony i przetarty już szlak w image. Widać to na wielu zdjęciach sprawdźcie w Google.

źródło:interia.pl
22:05, brokenhope , News
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
Archiwum