Oficjalny blog strony onlygoodmusic.pl. Najświeższe wiadomości ze świata muzyki. Premiery albumów, recenzje, wywiady, terminy koncertów, teledyski. Konsumujemy muzykę...
czwartek, 18 stycznia 2018

Długo czekałem na nowe wydawnictwo grupy Lebowski. Miałem duże oczekiwania i co oczywiste towarzyszyły mi obawy, czy jest szansa na powtórzenie wyjątkowości debiutu. Mimo odmiennego charakteru albumu "Lebowski plays Lebowski" nie zawiodłem się.

Czytaj

 

Tagi: recenzje
15:39, brokenhope , Recenzje
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 11 stycznia 2018

Dawny podział na dźwięki muzyczne i dźwięki niemuzyczne wydaje się mocno archaiczny. Rola muzyki w dzisiejszej rzeczywistości często sprowadza się do likwidacji ciszy. Hałas stał się materią muzyki. Album "7305" to przykład muzyki przy słuchaniu której wiele osób zada sobie pytanie: czy da się wskazać granice muzyki?

Czytaj

 

Tagi: recenzja
14:40, brokenhope , Recenzje
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 08 stycznia 2018

Jak oklepane wydaje się określenie "muzyka pełna tajemniczego uroku". Czyli właściwie jaka? Urocza czy tajemnicza? Tej kwestii raczej nie rozwiążemy przy okazji recenzji "An Elegy and a Mirror" projektu Lost Trail.

Czytaj

Tagi: recenzje
12:32, brokenhope , Recenzje
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 01 stycznia 2018

Wbrew tytułowi nie jest to majaczenie w oparach alkoholu, ni delirium tremens - choć Lemmy za kołnierz nigdy nie wylewał (a nawiązując do tytułu oryginału biały proszek obcy mu nie był).

Czytaj

Tagi: recenzja
13:25, brokenhope , Recenzje
Link Dodaj komentarz »
Archiwum